fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Події
На Київщині пенсіонер та поліцейський врятували дітей, що провалились під лід

У Білій Церкві під Києвом в парку поліцейський, який йшов з чергування, разом з пенсіонером врятували двох дівчаток, які тонули.

Як з’ясувалося, двоє 10-річних мандрівниць, пішли гуляти в парк «Олександрія». Однак, прогулянка по звичайному маршруту, по доріжках і алеях не зацікавила школярок і вони, незважаючи на те, що весна вже почала кришити лід, вирішили пройтися підмерзлому ставку.

Діти відразу провалилися під лід. У цей час поруч знаходився літній чоловік, який кинувся їх рятувати. Також на допомогу прийшов працівник Білоцерківського відділу поліції, що проходив повз.

Чоловіки витягли дівчаток з води.

Як результат: діти обійшлися переляком, мокрим одягом і наукою на все життя, що по тонкому льоду гуляти небезпечно.

“Страшно подумати, що могло статися, якби в цей час поруч не опинилися двоє сміливих чоловіків”, – відзначили в обласній поліції.

Сміливий дідусь, що врятував дівчат.

Читайте також: До в’язниці посадили жінку, яка кинула свою дитину в бармена

Джерело

Related Post