fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
На колінах у Кіркорова: Глюкоза осоромилася через занадто коротку сукню

Співачка потрапила в незручну ситуацію.

Співачка Глюкоза збентежила шанувальників на сторінці в Instagram пікантним фото.

Наталя через занадто короткий наряд потрапила в незручну ситуацію. Артистка осоромилася на зйомках.

На знімку співачка позує в міні і червоній куртці-косухі на колінах у Філіпа Кіркорова.

“На знімальному майданчику поповнення! Знімаємо сьогодні велику сцену на концерті”, – підписала кадр зірка.

Підписники відзначили, що через невдалий ракурс ноги артистки здаються товстими: “Вульгарна, на всіх фотографіях. Що з Вами трапилося”, “Так сіла, що ноги здаються товстими”, “Філіп тут такий класний! Милий!”, “Такі ніжки дебеленькі”, “Ви вже не класна матуся, а звичайна жінка біля кіоска з 90-х”, “Так. Ніжки повненькі”, “Товстуха”, – прокоментували користувачі.

Читайте також: ДОЧКА СНІЖАНИ ЄГОРОВОЇ ШОКУВАЛА АМЕРИКАНСЬКИХ ЛІКАРІВ

1_1225

Джерело.

Related Post