fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
На коня: Нове дивне хобі фінських жінок уже називають революцією (фото)

Жінки Фінляндії захопилися новою справою – влаштовують змагання зі стрибків на іграшкових конях.

Волонтерки навіть почали влаштовувати змагання, у яких беруть участь до 10 тисяч фінок.

Hyvää vappua vielä täältäkin!🎉 • • Kiitos 3900 seuraajaa!💗 #hobbyhorse #keppari #keppihevonen #tatevan

Допис, поширений Anni (@kht_tilda_aurora)


Щоб так пострибати на штучній конячці, потрібно немало зусиль та енергії, тим паче, що дерев’яний фрагмент іграшки напевне заважатиме у цьому.

Проте учасниці змагань вважають, що такі перегони мають серйозний антистресовий ефект.

“Те, що я можу просто так пробігти галопом по лісу із друзями допомагає мені збалансувати думки”, – розповіла активна учасниця забігів Аліса Арніомакі.

Фанати справи гуртуються у соцмережах за хештегом #kepparitkunniaan, що означає “поважай кінське хобі”.

Іграшкових скакунів жінки переважно купують, однак зі зростанням популярності заняття почали майструвати самі.

Дійством, яке влаштовують у Фінляндії зацікавилася режисерка Селма Вілхунен. Вона провела багато часу із учасницями змагань і зняла про них документальний фільм “Hobby Horse Revolution” (“Революція кінського хобі”).

У стрічці героїні розповідають, наскільки нове захоплення допомогло їм стати впевненішими у собі, подолати життєві негаразди, вилікувати хронічний стрес.

Читайте також: Виміряйте розмір своєї руки! Виявляється, це може багато що про вас розповісти…

Джерело.

Related Post