fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
На Львівщині спалахнув “транспортний бунт”

У Львівській області в селі Солонка близько 100 чоловік з 15:30 перекрили трасу Київ-Чоп.
“Вони переходять дорогу на пішохідному переході. Протестуючі вимагають відновити рух при
міських автобусів до центру Львова”, – повідомляють Українські новини.

Також зазначається, що з 1 жовтня Львівська міська рада заборонила в’їзд приміських маршруток у центр, обмеживши їх кінцеві автобусною станцією N3 на вул. Петлюри.
У повідомленні зазначили, що в результаті люди, які пользуютсяетімі маршрутками, змушені витрачати більше грошей на проїзд.
Також в районі автостанції часто утворюються пробки.

Читайте також: Одесу затопило (відео)

Джерело

Related Post