fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
На Миколаївщині замість Леніна встановили пам’ятник буряку (фото)

У селищі Первомайське (Миколаївська область) навпроти цукрового заводу поставили пам’ятник буряку в травні цього року.

Як передає Цензор.НЕТ, про б це повідомляє Agravery.

Генеральний директор Засільського цукрового заводу, Володимир Палієнко, вважає, що цукрові буряки для працівників підприємства і жителів селища мають набагато більше значення, ніж радянський вождь.

На постаменті є напис: “Ніщо не зупинить ідею, час якої настав!”.

Читайте також: ДОСВІДЧЕНИМ ВОДІЯМ ДОЗВОЛЯТЬ ВИПИТИ ПЛЯШКУ ПИВА ЗА КЕРМОМ

Джерело.

Related Post