fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
“На сміх людям”: у Москві натовп штурмував пункт роздачі “шарового” салату (відео)

У неділю, 4 вересня, в межах фестивалю “Спаська вежа” на Красній площі Москви встановили рекорд – приготували 20 т 100 кг грецького салату, який планувалося безкоштовно роздати гостям свята. Спробувати салат прийшли кілька сотень людей, однак дісталася страва тільки першим 30, оскільки після цього почалася тиснява.

Співробітники пункту роздачі салату розбіглися, а люди хапали порожні контейнери, виделки і пляшки з водою. Наприкінці свята гості відірвали і забрали клейончасті скатертини зі столів.

Повідомляється, що поліція попросила присутніх пройти на Василівський спуск, щоб розчистити площу до фестивалю, проте натовп людей зніс огорожу. Люди хапали порожні пластикові контейнери і запитували, де салат.

У планах організаторів було встановити рекорд Гіннеса, приготувавши 20 тонн грецького салату. За їх словами, акція пройшла добре і салат в основному роздали.

“Можливо, салат, що залишився, вже зовсім сік пустив, що не роздали. Половину точно роздали. Не було ніякої тисняви. Спокійно, в порядку живої черги все роздали. Рекорд Гіннеса поставлений і зафіксований”, – заявила директор з реклами та PR фестивалю “Спаська вежа” Любов Белеску.

Читайте також: У ЦЕНТРІ МОСКВИ ЧОЛОВІК ВЗЯВ ЗАРУЧНИКІВ І ПОГРОЖУЄ ПІДІРВАТИ БАНК (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post