fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Авто
На українських водіїв чекають серйозні випробування: перездача на права і медогляд щороку

Введення в нашій країні щорічного медогляду для всіх водіїв безглузде – держава не може зобов’язати всіх власників автомобілів регулярно проходити таку перевірку. Про це заявив автоюрист і адвокат Єгор Штокалов.

Також він підкреслив, що згідно з міжнародними стандартами українське водійське посвідчення має певний термін придатності і водій зобов’язаний заново проходити медогляд лише по його закінченню. Джерело

Штокалов вважає: “Тому держава не зможе зобов’язати водія проходити медогляд, припустимо, кожен рік.

На сьогоднішній день такої процедури для приватних автолюбителів немає і не передбачено. На відміну від водіїв громадського транспорту”.

Крім того, адвокат вважає неефективним і варіант із скороченням терміну дії водійських прав з тридцяти до одного-двох років.

Штокалов заявив, що проблема регулярних перездач на права полягатиме в практиці і досвіді кожного автолюбителя.

Читайте також: Погода на тиждень: зима не збирається залишати Україну

Автоюрист уклав: “Наприклад, спробуйте людині, яка все життя працювала в таксі або на пасажирських перевезеннях, поставити запитання: яка максимальна довжина автопоїзда?

Як правильно робити перев’язку людині, у якої пошкоджена така-то кінцівка? Це ж все ПДР. Ніхто вам не відповість.

Але якщо він буде їхати по місту, по найскладнішим перехресть, при перестроюванні, при наданні пріоритету руху, не порушивши жодного правила. Тому що у нього це вже на рівні інстинктів”.

Related Post