fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Авто
На українських водіїв чекають серйозні випробування: перездача на права і медогляд щороку

Введення в нашій країні щорічного медогляду для всіх водіїв безглузде – держава не може зобов’язати всіх власників автомобілів регулярно проходити таку перевірку. Про це заявив автоюрист і адвокат Єгор Штокалов.

Також він підкреслив, що згідно з міжнародними стандартами українське водійське посвідчення має певний термін придатності і водій зобов’язаний заново проходити медогляд лише по його закінченню. Джерело

Штокалов вважає: “Тому держава не зможе зобов’язати водія проходити медогляд, припустимо, кожен рік.

На сьогоднішній день такої процедури для приватних автолюбителів немає і не передбачено. На відміну від водіїв громадського транспорту”.

Крім того, адвокат вважає неефективним і варіант із скороченням терміну дії водійських прав з тридцяти до одного-двох років.

Штокалов заявив, що проблема регулярних перездач на права полягатиме в практиці і досвіді кожного автолюбителя.

Читайте також: Погода на тиждень: зима не збирається залишати Україну

Автоюрист уклав: “Наприклад, спробуйте людині, яка все життя працювала в таксі або на пасажирських перевезеннях, поставити запитання: яка максимальна довжина автопоїзда?

Як правильно робити перев’язку людині, у якої пошкоджена така-то кінцівка? Це ж все ПДР. Ніхто вам не відповість.

Але якщо він буде їхати по місту, по найскладнішим перехресть, при перестроюванні, при наданні пріоритету руху, не порушивши жодного правила. Тому що у нього це вже на рівні інстинктів”.

Related Post