fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
На Україну насувається магнітна буря: як пережити найстрашніший день місяця

Синоптики попередили українців про потужну магнітну бурю, яка очікується 24 січня.

“Це магнітне збyджeння близьке до рівня G1, бурі такого рівня – не найсильніші, однак здатні впливати на енергетичні системи, космічні апарати, початок міграції тварин і, природно, на стан здоров’я громадян.

До настання і під час бурі багато хто може відчути суглобові і головні бoлі”, – розповіла синоптик Марія Стрючкова.

Метеозалежним у дні магнітних бур рекомендується більше відпочивати і проводити час на свіжому повітрі. Джерело

Напередодні не варто переборщувати зі шкідливою їжею і алкоголем, а також постаратися якомога менше піддаватися стресам.

Варто відзначити, що після 24 січня можна бути спокійними: магнітних бурь не очікується до початку лютого.

Читайте також: Погода на тиждень: синоптики дали страшний прогноз, з кожним днем тільки гірше

Раніше повідомлялося, що до кінця січня метеорологи прогнозують кілька потужних ударів. Також сильні магнітні бурі слід очікувати в перший тиждень лютого.

На Землі прогнозується серія збурень магнітосфери і геомагнітна буря першого ступеня за п’ятибальною шкалою.

Прогноз геліофізиків на січень-лютий 2019:

  • 16 січня – очікуються обурення магнітосфери планети.
  • 24 січня відбудеться магнітна буря першого рівня категорії G1.
  • 25 січня – магнітосфера планети збуджена.
  • 1 лютого – прогнозуються обурення магнітосфери Землі.
  • 2 лютого – можливі збурення магнітосфери планети.

Фахівці відзначають, що в ці дні особливо слід бути обережними людям з хронічними захворюваннями. Багато людей можуть відчувати нeдoмoгaння.

Медики радять уникати важких фізичних навантажень, а також відмовитися від шкідливих звичок. Більше гуляти на свіжому повітрі і вживати легку їжу.

Related Post