fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
На Україну суне серйозне похолодання

Антициклон, який суне на Україну з півночі, зумовить значне похолодання.

Про це повідомляє Інтерфакс.

26 січня температура повітря вночі впаде до 12 – 17 градусів морозу, у Сумській і Чернігівській областях до мінус 20. Вдень – 8 – 13 градусів морозу. На півдні буде тепліше – вночі та вдень там очікують на 5 – 10 градусів морозу.

Суттєвих опадів синоптики не передбачають. Сніжитиме лише на сході. Вітер переважно північний, 7 – 12 м/с, вночі на Лівобережжі місцями пориви 15 – 20 м/с.

А 27 січня вдень у більшості північних, центральних і Харківській областях можливий невеликий сніг. На решті території опадів не очікують.

Температура вночі – 12 – 17 градусів морозу, вдень – мінус 1 – 6. На Сході вночі до мінус 24, вдень від 8 до 13 морозу.

Читайте також: ДЕСЯТЬ ПРОДУКТІВ, ЯКІ ШКОДЯТЬ КРАСІ

Джерело.

Related Post