fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
“На відміну від батька – заробляє, а не краде”: 15-річну доньку депутата знайшли на сайті проституток – подробиці скандалу (фото 16+)

На сайті проституток Єкатеринбурга впізнали 15-річну доньку депутата міської думи. Цікаво прокоментував новину користувач “Фейсбуку” Всеволод Халабурда: “Девочка, в отличие от папы, не ворует, а зарабатывает. Ну как умеет, так и… Остается только поинтересоваться, что делал директор гимназии на сайте малолетних проституток?”. Додам: якщо не він, то – інші учні гімназії чи вчителі…

Батько дівчинки входить в думу з місцевого самоврядування, культурній та інформаційній політиці, повідомляє канал Life.

На сайті, де дівчинка пропонує себе за розцінками: Час – 2500, ніч – 12 000 рублів, розміщені її інтимні фотографії. Дівчинка пропонує різні послуги. Знімки дівчат позначені особливим значком «Фото 100% перевірені».

Як повідомляє видання, поліція вже почала перевірку. Причому дівчина підтвердила, що знімалася для реклами інтим-послуг. Впізнали її на цьому сайті в школі, дівчинка вчиться в найпрестижнішій гімназії Єкатеринбурга. Лист з посиланням на сайт прийшло директору навчального закладу, який відразу впізнав на знімках свою ученицю.

«Мати дівчинки розповіла, що у неї з дочкою складні відносини, що дівчинка її нерідко обманює. Наприклад, каже, що збирається в гості до подруги, а насправді проводить час в іншому місці. Мати з’ясувала це, коли встановила на телефоні функцію батьківського контролю, яка визначає точне місцезнаходження дочки, тому батьки допускають можливість роботи 15-річної дочки в секс-індустрії », – пише видання.

За даним фактом проводиться перевірка СКР. Слідчим належить з’ясувати, чи дійсно дівчинка є повією або ж сайт лише використовував її інтимні фотографії.

Старший помічник керівника СКР по Свердловській області Олександр Шульга заявив «URA.RU», що СКР поки не коментуватиме цю ситуацію “. За деяк даними російських ЗМІ, дівчині помстився її колишній хлопець. Інформацію перевіряють.

Читайте також: Хороші звички мають властивість “заражати” інших людей

Джерело.

Related Post