fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Суспільство
На Закарпатті велика змія налякала дітей

На Закарпатті діти виявили змію, довжина якої сягає 168 сантиметрів.

“У цьому році в нас нашестя змій. Деякі люблять заповзати в житлові двори, ймовірно, в пошуках гризунів.

Одну таку зловили біля будинку”, – повідомляють користувачі Facebook на сторінці “Свалява реальна”.

Як повідомляється в коментарях, цілком ймовірно, це був лісовий полоз, довжина якого може досягати двох метрів.

Ця змія – на грані вимирання, і її рідко можна зустріти навіть в дрімучому лісі.

Читайте також: ЕКСПЕРТИ РОЗПОВІЛИ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ЦІНАМИ НА СОЛЯРКУ І БЕНЗИН

Джерело.

Related Post