fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
НАБУ відкрило кримінальне провадження проти “мільярдера” Мельничука

Національне антикорупційне бюро підозрює депутата Сергія Мельничука у приховуванні грошей, які він залучив до статутного капіталу приватної фірми.

Про це йдеться в ухвалі Солом’янського районного суду міста Києва від 13 січня 2016 року.

Частка у статутному капіталі приватної фірми “Вазіт” (Вінниця) становить 1,54 мільйона гривень. Хоча Мельничук не зазначав у своїй е-декларації за 2015 рік частку у статутному капіталі фірми.

Дані про це містяться у Держреєстрі фізичних та юридичних осіб.

Національне антикорупційне бюро зазначило, що Сергій Мельничук продовжує бути керівником і підписантом фірми “Вазіт”.

Ця інформаціє дає достатньо підстав вважати, що саме нардеп здійснював розпорядження рахунками приватного підприємства, був проінформований щодо стану фінансових справ “Вазіту”, про склад засновників ПП та розмір часток, які їм належать.

НАБУ клопотало в Солом’янському суді про надання доступу до документів ПАТ “ОТП Банк”, на підставі яких приватна фірма “Вазіт” мала відкриті розрахункові рахунки для здійснення фінансових операцій. Суд задовольнив це клопотання.

Читайте також: КИТАЄЦЬ КІЛЬКА ТИЖНІВ ЇХАВ ДО РІДНОГО МІСТА ВЕЛОСИПЕДОМ, ОДНАК НЕ В ТОЙ БІК

Нагадаємо, НАЗК дозволило депутату Сергієві Мельничуку виправити вказан.

Джерело.

Related Post