fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Україна
НАБУ відкрило кримінальне провадження проти “мільярдера” Мельничука

Національне антикорупційне бюро підозрює депутата Сергія Мельничука у приховуванні грошей, які він залучив до статутного капіталу приватної фірми.

Про це йдеться в ухвалі Солом’янського районного суду міста Києва від 13 січня 2016 року.

Частка у статутному капіталі приватної фірми “Вазіт” (Вінниця) становить 1,54 мільйона гривень. Хоча Мельничук не зазначав у своїй е-декларації за 2015 рік частку у статутному капіталі фірми.

Дані про це містяться у Держреєстрі фізичних та юридичних осіб.

Національне антикорупційне бюро зазначило, що Сергій Мельничук продовжує бути керівником і підписантом фірми “Вазіт”.

Ця інформаціє дає достатньо підстав вважати, що саме нардеп здійснював розпорядження рахунками приватного підприємства, був проінформований щодо стану фінансових справ “Вазіту”, про склад засновників ПП та розмір часток, які їм належать.

НАБУ клопотало в Солом’янському суді про надання доступу до документів ПАТ “ОТП Банк”, на підставі яких приватна фірма “Вазіт” мала відкриті розрахункові рахунки для здійснення фінансових операцій. Суд задовольнив це клопотання.

Читайте також: КИТАЄЦЬ КІЛЬКА ТИЖНІВ ЇХАВ ДО РІДНОГО МІСТА ВЕЛОСИПЕДОМ, ОДНАК НЕ В ТОЙ БІК

Нагадаємо, НАЗК дозволило депутату Сергієві Мельничуку виправити вказан.

Джерело.

Related Post