fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Надоело ждать: на Одесщине 80-летний дедушка сам отремонтировал дорогу

Местные жители восхищаются рационализаторской работой и изобретательностью бывшего главного инженера Любашевского элеватора
Пенсионер Николай Бульченко самостоятельно отремонтировал дорогу в райцентре Любашевка на севере Одесской области. Об этом сообщает местное информагентство “Трасса Е-95”.

Отмечается, что 80-летний дедушка сделал ямочный ремонт на улице Заводской, где он проживает. На своей лошади Бульченко привез несколько телег гранотсева, который пожертвовал один из предпринимателей. Мужчина говорит, что ему “надоело слышать, как на ямах тарахтят проезжающие машины”.

Фото: 80-летний дедушка сам отремонтировал дорогу (trassae95.com)

Фото: На Одесщине пенсионер сам отремонтировал дорогу (trassae95.com)

Читайте также: Американская пенсионерка записала альбом в стиле рэп об Иисусе

“Несколько дней хватило дедушке, чтобы починить дорогу. Он намеревается поддерживать ее в проезжем состоянии, пока местные власти не заасфальтируют”, – пишет издание.

Источник

Related Post