fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Надзвичайно красива Міс українська Канада 2016 (фото)

16 липня відбувся фінал конкурсу краси серед українських іммігранток Канади. Участь у ньому взяли понад 60 дівчат з діаспори. А до фіналу потрапили лише 16-ть. Вчора з-поміж них й обрали переможницю! Корону найгарнішої українки в Канаді одягнули 23-річній Ірині Житарюк.

Дівчина представляла провінцію Саскачеван, куди переїхала нещодавно із Чернівців разом з батьками.

У Канаді Ірина працює в ательє. Її мама влаштувалась в українському магазині, а батько – на будівництві. В Чернівцях залишилась лише сестра-близнючка Ірини.

До речі, дівчина розробила соціальний проект для цього конкурсу краси: вона хоче допомагати онкохворим дітям, оскільки одна з найрідніших їй людей – бабуся – також зіштовхнулась з таким діагнозом.

Корона, яку одягнула Ірина, виконана в єдиному екземплярі, оздоблена кристалами Сваровскі, перлами, стразами, а також на ній красується український тризуб та канадський кленовий як символ зв’язку між Канадою і Україною.

Читайте також: ДЛЯ ПЕРЕМОЖНИЦІ МІС УКРАЇНСЬКА КАНАДА СТВОРИЛИ УНІКАЛЬНУ КОРОНУ (ФОТО)

Вчора я отримала титул MISS UKRAINIAN CANADA 2016👑 Я цим надзвичайно горжусь і дуже рада, що моя праця була оцінена!!! В мене не вистачить слів вдячності за вашу підтримку, допомогу, за такі теплі слова. Тільки завдяки вам та вашій вірі я здобула цю перемогу! Я просто не мала права підвести вас. Буквально на днях я подякую кожному особисто за вклад та допомогу!) Спасибі вам за все!) #missukrainiancanada #culturalshow #july16

Світлину опубліковано користувачем Ирина Житарюк (@irina_zhytaryuk)

Джерело.

Related Post