fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Притчі
Надзвичайно мудра притча про «Дві сім’ї». Яку варто прочитати кожному

В одному будинку жили дві схожі сім’ї. У кожної з них було по двоє маленьких дітей, машини, достаток. Відрізнялися лише сім’ї своїм ставленням до життя.

На першому поверсі будинку завжди лунав веселий сміх, а на другому часто було чути кpики й скaндали. Ось і сьогодні з другого поверху доносився кpик жінки:

– Незграба! Як можна було розбити пляшку з молоком ?! Чим тепер дітей годувати? – кpичала жінка так, що аж стіни тряслися.

– А ти чого pевеш? – звернулася до маленької дочки. – Татові своєму скажи «спасибі» за те, що голодна залишилася!

У цей момент у сусідів знизу пролунав щасливий сміх дитини, а потім почулася весела пісенька, яку наспівувала сусідка.

– Ці ще дратують, немов блаженні. Увесь час сміються й веселяться. Ненормальне сімейство! – зауважила жінка.

Далі вона знову продовжила скaндалити. У якийсь момент молодому чоловікові набридло слухати докори дружини, і він вийшов прогулятися на вулицю, де почув веселий сміх, який лунав із вікон сусідів.

Мимоволі він підійшов до віконця й заглянув, чому їм так весело. Може, його дружина права і їх сусіди дійсно ненормальні …

Чоловік побачив затишну кухню, де за столом сиділа родина, усі пили чай із тортом. Раптом маленька дівчинка перекинула на себе тарілку з тортом. Мало того, що дитина вся забруднилася, вона ще й позбавила солодкого всю сім’ю.

«Зараз почнеться», – подумав чоловік, чекаючи скaндалу. Але в наступний момент усі засміялися.

– Підемо швидше переодягатися! – ппромовила мати. – Ти в мене така неспокійна! Нічого, буде привід спекти інший тортик, за новим рецептом.

Читайте також: Дивовижна історія про чоловіка, який спився і старця. Про чудодійну силу молитви, яка захищає і відганяє страшні навіювання

Поки мати мила й переодягала дитину, батько сімейства вирішив допомогти дружині з посудом. Чоловік зібрав зі стола чашки й пішов до мийки. Несподівано він оступився, і в будинку пролунав гучний дзвін битого посуду.

Сусід стояв біля вікна, закрив очі від побаченого. “Ну все, зараз почнеться», — подумав він. На кухню забігла дружина й кинулися до чоловіка допомагати збирати осколки.

– Шкода … такий гарний сервіз розбив! – сумно промовив він.

– Нічого страшного, коханий! Буде привід купити новий сервіс, ще кращий, ніж цей, – ласкаво промовила жінка.

У цей момент чоловік, який стояв на вулиці біля вікна, обернувся й побачив свою дружину. Вона була як заворожена, спостерігаючи за своїми сусідами.

– Я нічого не зрозуміла, – тихо промовила вона.

– А що тут розуміти? Вони в кожній пpоблемі бачать позитивний привід змінити все на краще, тому в них завжди гарний настрій і веселощі в домі.

– Пробач мене за те молоко … Буде привід спекти вам млинці замість каші, – посміхнулася жінка.
Вони подивилися один на одного й весело розсміялися, нарешті зрозумівши свою помилку в повсякденних проблем.

Related Post