fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Нафтогаз назвав найбільші міста-боржники

В даний час сума боргів Нафтогазу становить 22 мільярди гривень.

Київ і Харків, є найбільшими боржниками НАК Нафтогаз України, заявив голова правління компанії Андрій Коболєв в ефірі “5 каналу”.

“Я думаю, що найбільшими боржниками є найбільші міста, такі як Київ, такі як Харків, велика сума боргів залишалася по Донецькій та Луганській областях, непогашених через військові дії – це найбільш проблемні міста”, – повідомив Коболєв.

Також проблемним в питанні боргів є і Кривий Ріг.

Глава Нафтогазу сподівається на те, що в Україні не буде міст, залишених без тепла в опалювальний сезон.

“Ми сподіваємося, що таких міст не буде і ми сподіваємося, що всі проблеми, з якими зараз стикаємося, як ми, так і теплові компанії, будуть вирішені”, – зазначив Коболєв.

В даний час сума боргів Нафтогазу становить 22 мільярди гривень.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив про наявність в Україні достатнього запасу природного газу та електроенергії для проходження опалювального періоду.

Читайте також: РОСІЙСЬКІ МИТНИКИ ОБСТРІЛЯЛИ ВАНТАЖІВКИ З УКРАЇНСЬКИМ М’ЯСОМ

Джерело.

Related Post