fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Курйози
Найдурніший злодій в світі (ВІДЕО)

Кумедний випадок стався в Австралії. В один із пивних пабів штату Квінстленд вирішив проникнути злодій . Чоловік вже був добряче напідпитку, але все ж вирішив, що організм вимагає додаткової дози алкоголю .

Замість того, щоб просто штовхнути незачинені двері і увійти всередину, горе – грабіжник вирішив попередньо розбити скло і проникнути всередину  через дірку.  Насилу протиснувшись крізь розбиту шибку , чоловік виявив , що двері не були зачинені.

Читайте також:ЗЛОДІЙ В АНГЛІЇ ТАК ЗРАДІВ 50 ФУНТАМ,ЩО АЖ ЗАТАНЦЮВАВ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post