fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Найгарнішою жінкою США стала фізик-ядерник

У Лас-Вегасі пройшов конкурс краси Міс США, в якому здобула перемогу красуня з округу Колумбія.

В рамках конкурсу учасниці влаштувала дефіле та позували у казкових сукнях.

Переможниця на ім’я Кара Маккалоу переїхала до США у 5 років, тепер працює у в Комісії з ядерного регулювання США.

На конкурсі дівчина запевнила, що не є феміністкою і хоче надихнути дітей будувати кар’єру у сфері науки, технологій, інжинерії та математики.

“Я обожнюю науку, – говорить уродженка Непалу, – хочу, щоб діти цікавилися математикою”.

Кара була під час навчання членом спільнот Honors College, American Chemical Society, Health Physics Society, American Association of Blacks in Engineering та American Nuclear Society.

Читайте також: ПОТАП ПРОДЕМОНСТРУВАВ СТИЛЬНИЙ ОБРАЗ

“Не хочу називати себе феміністкою, просто вважаю, що жінки повинні мати рівні умови, як і чоловіки. На побутовому рівні ми зробили велику роботу, вірю, що і в інших сферах ми досягнемо рівності у майбутньому також”, – говорить Кара.

Дівчина наголошує, що хоче довести, що краса буває різною і в країні багато гарних жінок з різними тілами та кольором шкіри.

Учасниці під час конкурсу дефілювали під пісню Майкла Джексона ‘Black or White’, запрошеними знаменитостями були Брет Елдредж та Pitbul. Ведучими заходу були Джуліана Хаф та модель Ешлі Грем.

Джерело.

Related Post