fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Наймолодша українська льотчиця надихає своїм прикладом

Наймолодша дівчина-пілот в Україні показує фігури вищого пілотажу і надихає людей.

Вікторія Найденко вперше піднялася в небо, коли їй було чотири роки. Тоді пілотом був її тато. Тепер дівчина сама показує фігури вищого пілотажу і перемагає на змаганнях. Історія Найденко стала натхненням для блогера Дар’ї Сухенко.

“Татки, любите своїх дочок. Татки, піклуйтеся про них, будьте поруч, вчіть їх жити, але йолки-палки, не відносьтесь до дочок, як до слабкої статі! Багато тат уже до цього прийшли, вони проводять час із доньками, як з синами: беруть на футбол, на пробіжки, риболовлю, в музичну студію. Передають свою любов до захоплень і надихають. Моє натхнення дня – Вікторія Найденко. Розумниця, красуня, дантист і наймолодший пілот в Україні! Вона водить Як-52, Як-18 і займає призові місця в пілотному спорті. на хвилиночку, це фігури вищого пілотажу, а не просто: підняти – пролетіти на автопілоті – посадити літак “- написала Сухенко в Facebook.

Сама Вікторія опублікувала в мережі фотографію з підготовки її команди до виступу в Одесі. На фото вона стоїть поруч з батьком.

Читайте також: Міс Україна 2016: перемогла 18-річна дівчина з Дніпра(фото)

Джерело

Related Post