fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Найповніша модель в світі похвалилася формами в білизні

Вага Тесс Холлідей становить близько 155 кілограмів.

Американська модель Тесс Холлідей, яка є найповнішою манекенницею в світі, вирішила порадувати фанатів знімком в білизні.

Фото вона опублікувала в Instagram і нарвалася на шквал критики.

“Ви думаєте, що зі мною покінчено, що ви можете наїжджати на мене, але це не так. Я нікуди не зникну”, – зазначила Тесс.

31-річна манекенниця, яка зовсім недавно стала матір’ю, зовсім не соромиться свого тіла і любить себе такою, яка вона є.

20150423-tess-8

Читайте також: 15-РІЧНА ДОЧКА ВІРИ БРЕЖНЄВОЇ В ПІЖАМІ ЗНЯЛАСЯ ДЛЯ ГЛЯНЦЮ

Джерело.

 

Related Post