fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Україна
Найкрасивіша поліцейська країни розповіла подробиці з особистого життя

Відома київська полісменка Людмила Мілевич відверто розповіла про стосунки зі своїми колишніми чоловіками.

За словами Мілевич, щомісяця вона витрачає дві тисячі доларів, пише “Телекритика”.

Грошима її забезпечують два колишні чоловіки. Свою ж зарплату поліцейська заощаджує.

“Вперше я вийшла заміж у 17 років. П’ять років тому я розлучилася з першим чоловіком і зустріла другого. І півроку тому розлучилася зі своїм другим чоловіком. Прожити все життя з одним чоловіком? У наш час такого не буває”, – вважає Людмила.

З першим чоловіком вона була у шлюбі 11 років та має від нього доньку Алексу. З другим поліцейська жила у цивільному шлюбі. За словами дівчини, останній і досі забезпечує її грошима. А також проспонсорував вихід книги, яку пише Мілевич.

З першим чоловіком у мене була велика любов. А з другим – гроші, поїздки, шмотки, шуби. Він чудово розумів це,
– розповіла вона.

Поліцейська додала, що другий її чоловік повністю забезпечив її життя на найближчі 10 років. Мілевич зазначила, що пішла від першого чоловіка через зраду та зізналась, що сама зрадила свого другого чоловіка, але сумління її не гризе. Пішла від останнього через його переїзд до Росії, де той почав будувати свій бізнес.

Зі своїми “екс” вона дружить. Зокрема, з першим чоловіком вони разом проводять усі вихідні та відпустки. Батько доньки хоче повернути стосунки з Людмилою. Також Мілевич чесно зізналася, що з бідним чоловіком у неї нічого б не вийшло.

“Я нормально живу на 2 тисячі доларів на місяць. Забезпечую себе, дитину, допомагаю батькам. Я не з тих людей, у яких є машина, але вони щомісяця хочуть іншу. Мені потрібен автомобіль, щоб відвезти дитину до школи, поїхати до батьків. Але на “Жигулі” я, звичайно, теж їздити не хочу. Я не маю будинків, мегакрутих машин і чоловіків, які мені дарують мільйони. Я цього і не прагну. У когось висить 15 соболиних шуб, а у мене всього лише один соболь і одна норка. Усе! Мені цього достатньо”, – додала поліцейська.

Читайте також: Тіна Кароль емоційно зреагувала на те, що її пісню вивчатимуть у школах

Джерело

Related Post