fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Найвища у світі водяна гірка вбила дитину

У Канзас-Сіті, штат Канзас, на популярній водяній гірці загинув 12-річний школяр.

Хлопчика звали Калеб Томас Шваб, він був сином місцевого законодавця. Родина відома в місті і займає високе положення в суспільстві, повідомляє KCTV.

Рідні школяра виступили із заявою, в якій подякували громаді міста за співчуття і попросили поважати їх приватне життя у цей нелегкий для них період.

Наразі точна причина смерті дитини не встановлена. Хлопчик загинув на гірці ” Verrückt”, що з німецької означає “божевільна”.

За даними Книги рекордів Гіннесса, це найвища у світі водяна гірка. Висота атракціону – майже 52 метри.

Спускатися гіркою можна тільки на спеціальних надувних плотах по двоє-троє людей. Сумарна вага пасажирів одного плота має бути не менше 181 кг і не більше 249 кг.

Читайте також: Молодша дочка Обами підробляє в рибному ресторані (фото)

Представник атракціону запевняє, що водяну гірку щодня ретельно перевіряють.

Парк атракціонів закрили одразу після інциденту. На місці проводять розслідування кілька незалежних агентств.

Джерело

Related Post