fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Світ
“Нам би просто поїсти”: відома правозахисниця поділилася спостереженнями з РФ, які шокують

Сьогодні більшість росіян бажає не нових доказів величі Росії, а “просто поїсти як слід”.

Про це “Обозревателю” розповіла російська правозахисниця Людмила Алексєєва.

“Ці наші безперервні війни, ця боротьба за велич Росії, а нам непогано було б просто поїсти як слід”, – сказала вона.

На підтвердження своїх слів правозахисник помітила, що часто зустрічає у себе гостей, здебільшого людей “середнього достатку”. Вона вважає своїм обов’язком пригощати їх: “Прийшли люди – їх треба нагодувати”. “Раніше сидять люди, розмовляють і майже не їдять, хоча поставиш на стіл щось смачненьке, як заведено для гостей. А зараз все змітають”, – розповіла вона.

“Люди голодні?” – запитав “Обозреватель”. “Не те що голодні, але їдять. Як ми їли за радянських часів? Щось простіше, якісь макарончики, щоб голодними не бути. А трохи смачніше – вже радість. Раніше те, що залишалося після гостей, я роздавала сусідам – у них працюють робітники, які і мені допомагали. Що залишалося – ми віддавали їм. А зараз приходить моя помічниця і каже: “Нічого їм піднести, все з’їли”.

“А ми в Сирію ліземо. Так нафіг це нам! Нам би, щоб люди жили пристойно і щоб ставилися до них по-людськи, а не як до якихось недоумків”, – заявила правозахисниця.

Читайте також: «Пішла геть звідси!» У Дніпрі вдову «кіборга» побили і виштовхали з магазину за українську мову

Джерело

Related Post