fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Наречена Роберта Паттінсона зізналася, що любить жорсткі відносини

28-річна співачка FKA Twigs, наречена актора “Сутінків” 30-річного Роберта Паттінсона, дала відверте інтерв’ю журналу ES, в якому зробила несподівану заяву: їй подобаються жорсткі відносини, – пише peopletalk.ru.

Мова в інтерв’ю зайшла про останній кліп співачки Papi Pacify, в якому чоловік змикає пальці на шиї жінки і душить її. “У цьому є своє задоволення. Це дуже заплутано, до такого звикаєш”, – розповіла дівчина, грунтуючись на особистому досвіді. У минулому вона вже зустрічалася з чоловіком, який фізично і емоційного принижував її.

Співачка не зупинилася: “У цьому є навіть щось, емоційне насильство може бути чуттєвим. Тому все заплутано, тому ти залишаєшся з цією людиною. Якась мізерна частина твого мозку схвалює це”.
Нагадаємо, Роберт запропонував FKA Twigs свої руку і серце в квітні минулого року, але весілля поки так і не відбулося.

Читайте також: УСИК ЗАПРОПОНУВАВ БИТИСЯ ОДРАЗУ ДВОМ ПОЛЯКАМ

Джерело.

Related Post