fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Шоу-бізнес
Наречена Віталія Козловського прокоментувала чутки щодо його нeтрадиційної oрієнтації

Зірка Раміна Есхакзай, яка нещодавно стала нареченою українського співака Віталія Козловського розповіла, чи правдиві чутки про нетрадиційну орієнтацію артиста. Відповідь була неоднозначною.

Про це розповіли у “Світському житті”.

На запитання ведучої Катерини Осадчої про правдивість такої інформації, незважаючи на присутність самого співака, модель відповіла доволі неоднозначно.

Читайте також: ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ВИРІШИЛА ПІДТРИМАТИ ФЛЕШМОБ (ФОТО)

“Не знаю, Катю, насправді, час покаже тому що зараз такі чоловіки, що не зрозуміло яка oрiєнтaцiя. Тим паче у шоу-бізнесі. Багато прикладів: спочатку нормальний-нормальний, а потім якось не на тому боці.

Сподіваюся, Віталік не такий, і мені пощастило. Але, на жаль, ніхто не знає окрім нього самого”, – відповіла обраниця виконавця.

Проте на відповідь Раміни Віталій звернувся до неї: “Що ти несеш?”.

Проте сам Віталій спокійно ставиться до обговорень своїх вподобань, наголошуючи, що якщо люди говорять про нього, то значить ним цікавляться.

Джерело.

Related Post