fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
Чому нареченій в жодному випадку не можна взувати босоніжки і обов’язково весільні туфлі мають бути тільки поношені

Туфлі на нареченій мають бути поношені: значить, за кілька днів до знаменної події, якщо все ж наречена купила нові туфлі, варто походити в них, а краще сходити в гості до когось з подружок в цих туфлях.

Туфлі повинні бути звичайної форми: закриті, без шнурівки і застібок, звичайні човники, ніс туфель обов’язково повинен бути закритим.

Босоніжки як весільне взуття стали популярні не так давно. Адже за часів наших бабусь-прабабусь рідко кому випадало щастя зіграти весілля в теплу пору року – у всіх була робота на полях і городах.

Тому питання про те, чи можна босоніжки на весілля, яке відбувалося пізньої осені або взимку, навіть не стояло.

Зараз же все навпаки – молодята воліють укладати шлюб в теплу пору, коли босоніжки припадають, як не можна до речі.

Але, як завжди буває, сучасні тенденції не завжди вдало поєднуються з давно усталеними традиціями і приписами.

Ось кілька таких яскравих розбіжність, що стосуються весільних босоніжок:

– згідно загальноприйнятих правил етикету, кожній дівчині слід приходити на будь-який урочистий захід не з гoлuмu ногами, а в панчохах або колготах.

Виконати це правило в босоніжках з відкритим носком не вийде. А якщо хтось все таки зважиться з’єднати обидві ці речі, то лише покаже верх свого несмаку;

– зазвичай з-під весільної сукні показуються лише миски взуття, а у випадку з босоніжками – пальчики дівчини.

Читайте також: Названо нещасливі жіночі імена, які притягують магнітом самотність

На жаль, це не завжди виглядає красиво, особливо, якщо нігті на ногах не доглянуті або є інші проблеми з ними. До того ж, може скластися враження, що наречена просто боса;

– якщо нареченій хочеться одягнути босоніжки на весілля, то тоді молодятам доведеться відмовитися від однієї з старовинних весільних традицій, де нареченому необхідно випити шампанське з туфельки нареченої, так як з босоніжок це буде складно зробити;

– також проблеми можуть виникнути з ще однією весільної традицією – крадіжкою взуття нареченої.

Звичайно, мова йде не про тонкощі визначень, і можна на весілля одягнути босоніжки, але туфельку, все ж, знімати з ноги простіше.

Народні прикмети

Насправді, в народі побутує всього кілька прикмет, що стосуються відкритого весільного взуття. Їх навіть не завжди розділяють одна від одного, узагальнюючи основні умови і їх передбачення.

Вибрати взуття з відкритою п’ятою і носком, значить все життя потім босий ходити – обіцяє погане матеріальне становище в сім’ї нареченої;

Взути туфлі чи босоніжки з дірочками (декоративними) – все щастя і благополуччя з сімейного життя витікати буде;

Ще одна версія «обіцяє» нареченій в босоніжках швидке розлучення або раннє вдiвcтво.

З одного боку, народні повір’я і прикмети не виникають на порожньому місці, а з іншого – немає ніяких вагомих підстав вірити в їх достовірність.

Тому тут кожна дівчина повинна вирішити особисто для себе, брати їй до уваги ці доводи при виборі весільної взуття чи ні.

Related Post