fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Наука
NASA опублікувало фото полярного сяйва на Юпітері

Зйомка велася протягом дев’яти годин, за цей час планета робить практично повний оборот навколо своєї осі.

В області північного полюса Юпітера штормить більше, ніж очікувалося, і регіон більш блакитного кольору, ніж інша частина планети, каже головний дослідник Скотт Болтон з Південно-західного дослідницького інституту в Сан-Антоніо.

Вчені отримали перші надчіткі фотографії Юпітера Співробітники NASA зазначають, що були вражені тим, що побачили, оскільки жодному з апаратів не вдавалося раніше отримати подібні зображення. Дослідники впевнені, то ці дані дозволять їм більше дізнатися про особливості Юпітера. Зонд Juno американські фахівці хочуть наблизити до Юпітера на максимальну відстань вже в 2018 році, щоб добути якомога більше відомостей про планету.

Читайте  також: СТАНЦІЯ JUNO ДОЛЕТІЛА ДО ЮПІТЕРА ПІСЛЯ 5-РІЧНОЇ ПОДОРОЖІ

Джерело.

Related Post