fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
“Нашого цвіту по всьому світу”: Легендарний український жонглер викликав справжній фурор на шоу ”Америка має талант 2016” (відео)

Українського цвіту по всьому світу!

На шоу ”Америка має талант 2016” українцю аплодували стоячи!

Легендарний український жонглер Віктор Кіктєв не припиняє дивувати світ.

Вдома про цього талановитого вихідця з України мало хто знає, проте в світі жонглер з Прилук Віктор Кі досить відомий, оскільки встиг зробити запаморочливу кар’єру: він виступав у складі всесвітньовідомого Цирку дю Солей, дружить з багатьма світовими знаменитостями, включаючи Барбару Стрейзанд, Дональда Трампа і Стінга, і буквально гіпнотизує глядачів своїми виступами.

Кожне з них – своєрідна магія, яку потрібно бачити. Днями 46-річний Віктор Кі знову підкорив глядачів і зіркове журі – на цей раз він тріумфально виступив на конкурсі “Америка має таланти”, пишуть Стожари. Останні роки Віктор Кі живе в Швейцарії, гастролює по світу і збирає величезні зали на своїх виступах.

Єдине, що його засмучує, – це незатребуваність вдома. У своїх інтерв’ю він закликає українців звертати уваги на людей мистецтва, які належать нашій нації, і підтримувати їх.

“Мені не хотілося б, щоб мої знайомі, діти моїх знайомих покидали свою країну для того, щоб робити десь кар’єру. Я – приклад того, чого не повинно відбуватися в майбутньому. Нічого поганого в своїй кар’єрі не бачу, але є негативний факт, що я не затребуваний у себе вдома “, – каже Віктор Кі.

Читайте також: НАДЗВИЧАЙНО КРАСИВА МІС УКРАЇНСЬКА КАНАДА 2016 (ФОТО)

Джерело.

Related Post