Економіка
Настає час збирати перші плоди жорстких антикризових заходів – Порошенко

Президент натякнув, що українська економіка пройшла «дно» і вже демонструє позитивні результати.

Найскладніше в економіці України вже позаду, попереду – зростання і розвиток. Про це заявив президент Петро Порошенко в своєму зверненні до українського народу з нагоди Дня Переваги та Свободи, передає прес-служба глави держави.

«Наш економічний організм вже виписаний з реанімації і демонструє ознаки одужання. Після чотирнадцяти кварталів падіння поспіль, яке, до речі, почалося ще за рік до революції і війни, економіка, нарешті, відновила зростання», – сказав він.

За словами президента, пожвавлення ділової активності та перші кроки щодо детінізації, збільшення надходжень до бюджету дозволили запланувати відчутне підвищення зарплат вчителям, лікарям, іншим бюджетникам і зробити з початку сімнадцятого крок назустріч найбіднішим верствам населення – підняти в два рази мінімальну заробітну плату до 3200 грн.

«Настає час збирати перші, хай поки що не дуже соковиті, але плоди жорстких антикризових заходів», – зазначив Порошенко.

«Проблем проглядається ще чимало, і я не збираюся прикрашати дійсність. Але не можу не поділитися своїм чітким баченням, що найскладніше в економці ми пережили і все буде в порядку, якщо ми з вами не дозволимо окремим політиканам обнулити результат, досягнутий такою дорогою ціною. Якщо не дамо їм перетворити в сізіфова праця важка праця влади, громадянського суспільства, волонтерів, і всього народу, які за три роки заклали фундамент нової України», – додав глава держави.

Читайте також: ДОНЕЦЬК ШОКУВАЛО

НАРУНОЮ НАД  ДІВЧИНИЮ

Джерело.

Related Post

facebook