Політика
Насторожує факт: адмірал розповів про серйозну загрозу в Криму

Величезна кількість озброєння, накопиченого Росією в анексованому Криму, є серйозним чинником дестабілізації в Чорноморському регіоні; насторожує і факт проведення на півострові наступальних навчань.

Таку думку  висловив адмірал запасу Ігор Кабаненко.

За його словами, «Чорноморський регіон — дуже складний регіон. Тут стикається дуже багато різних інтересів, різних протиріч, зокрема в області безпеки». «На мій погляд, тут останню сторінку ще не перегорнуто. Попереду ще дуже багато протиріч і дуже багато всіляких ризиків», — наголосив адмірал.

У цьому контексті він нагадав про останні «навчаннях сил швидкого реагування із залученням повітряно-десантних військ, які проводила Росія в Криму». «Це не оборонні, а наступальні навчання», — нагадав Кабаненко.

Він також розповів про те, що до 2014 року мав місце якийсь баланс сил у Чорноморському регіоні, але «зараз, на жаль, є великий дисбаланс, оскільки величезну кількість озброєння накопичено в Криму». «Це один із факторів дестабілізації, дуже серйозний», — переконаний адмірал.

Він також звернув увагу на той факт, що «не всі держави Чорноморського регіону однаково дивляться на питання безпеки», а також на питання володінь — морем, морськими економічними зонами і континентальним шельфом.

У цьому контексті Кабаненко зазначив, що мова йде про величезні запаси корисних копалин, у першу чергу — газу і нафти. «Ми знаємо, що в 100 кілометрах від Одеси на українському континентальному шельфі Росія продовжує добувати газ і качати його до Криму», — нагадав він.

Читайте також:Дізнайтеся чому потрібно відключати wi-fi роутер ночами

Джерело.

Related Post

facebook