fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Політика
Насторожує факт: адмірал розповів про серйозну загрозу в Криму

Величезна кількість озброєння, накопиченого Росією в анексованому Криму, є серйозним чинником дестабілізації в Чорноморському регіоні; насторожує і факт проведення на півострові наступальних навчань.

Таку думку  висловив адмірал запасу Ігор Кабаненко.

За його словами, “Чорноморський регіон – дуже складний регіон. Тут стикається дуже багато різних інтересів, різних протиріч, зокрема в області безпеки”. “На мій погляд, тут останню сторінку ще не перегорнуто. Попереду ще дуже багато протиріч і дуже багато всіляких ризиків”, – наголосив адмірал.

У цьому контексті він нагадав про останні “навчаннях сил швидкого реагування із залученням повітряно-десантних військ, які проводила Росія в Криму”. “Це не оборонні, а наступальні навчання”, – нагадав Кабаненко.

Він також розповів про те, що до 2014 року мав місце якийсь баланс сил у Чорноморському регіоні, але “зараз, на жаль, є великий дисбаланс, оскільки величезну кількість озброєння накопичено в Криму”. “Це один із факторів дестабілізації, дуже серйозний”, – переконаний адмірал.

Він також звернув увагу на той факт, що “не всі держави Чорноморського регіону однаково дивляться на питання безпеки”, а також на питання володінь – морем, морськими економічними зонами і континентальним шельфом.

У цьому контексті Кабаненко зазначив, що мова йде про величезні запаси корисних копалин, у першу чергу – газу і нафти. “Ми знаємо, що в 100 кілометрах від Одеси на українському континентальному шельфі Росія продовжує добувати газ і качати його до Криму”, – нагадав він.

Читайте також:Дізнайтеся чому потрібно відключати wi-fi роутер ночами

Джерело.

Related Post