fbpx
Економіка
“Наступні дні будуть критичними”, – в НБУ оцінили заяву Дубілета щодо “Привату”

Заступник голови Ради Національного банку України, почесний президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов вважає, що ніхто не понесе відповідальності за доведення ПриватБанку до стану, коли його довелося націоналізувати.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Стаття екс-менеджменту Привату в УП та пост Дмитра Дубілета зі звинуваченнями на адресу НБУ каже мені, що жодної “мирної” націоналізації ПриватБанку немає і не було. Наступні дні будуть критичними. Я сподіваюся новий менеджмент зможе ефективно працювати незважаючи на опір з боку минулих власників. Досвід останніх днів показує, що незважаючи на конфлікт між сторонами, вони можуть поводитися ефективно і не покласти системний банк. Я пізніше напишу свою думку про постулати в статті екс-менеджменту ПриватБанку і також що я особисто думаю про те, хто винен і в чому, чому швидше за все ніхто не понесе відповідальності, і чому це може бути оптимально для економіки України нікого не карати”, – написав економіст.

Раніше сьогодні колишній директор IT-департаменту банку Дмитро Дубілет оприлюднив позицію колишнього керівництва “Привату” зі звинуваченнями на адресу НБУ.

“Діра 148 млрд” утворилася не в результаті виведення грошей, а різкої і, як ми вважаємо, несправедливої зміни правил гри від НБУ”, – написав Дубілет.

Нагадаємо, голова НБУ Валерія Гонтарева заявляла, що до відходу ПриватБанку у власність держави привів брак капіталу в фінустанові, в чому винна невиважена політика банку. За її словами, банк майже рік не виконував нормативи обов’язкового резервування, і далі чекати вже не можна було.

Тому Кабмін 18 грудня 2016 року прийняв рішення про входження держави в капітал ПриватБанку.

Читайте також: ЗАВТРА В УКРАЇНІ БУДЕ ТЕПЛО І ТУМАННО

Джерело.

Related Post