fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Настя Каменських розповіла, як вони з Потапом відзначатимуть свої дні народження

У програмі “Зірковий шлях”, Настя Каменських розповіла про майбутній тур з Потапом до США, де вони й відсвяткують свої дні народження.

“Мені здається, що ця поїздка до Америки буде як відпустка: 4 травня на моє 30-річчя приїде дуже багато друзів, на цей момент ми будемо в Нью-Йорку, оскільки 5 травня у нас там концерт. Також з’їдуться ті, хто перебуває в Америці.

Потім ми летимо до Бостона і Філадельфії, після чого – до Майямі, де ми плануємо мега-круту вечірку на честь дня народження Потапа. І все це супроводжуватиметься величезною компанією друзів. Ми там так навеселимося”, – поділилася Каменських планами з журналістами програми “Зірковий шлях” на каналі “Україна”.

Читайте також: КОХАНИЙ ДЖАМАЛИ РОЗКРИТИКУВАВ ВІДВЕРТИЙ ОБРАЗ СПІВАЧКИ

Джерело.

Related Post