fbpx
Політика
Насиров задекларував мільйони і 36 об’єктів нерухомості

У декларації глави Держфіскальної служби Романа Насирова та його дружини Катерини Глімбовської вказані 68 цінних предметів і елітні авто.

Глава Державної фіскальної служби Роман Насиров задекларував 4,35 млн грн, $ 1,16 млн і € 450 тис. готівкою, в банку він зберігає 1,67 млн грн. Декларація Насирова опублікована в Єдиному держреєстрі. Дружина Насирова Катерина Глімбовського зберігає на банківському рахунку майже 2,9 млн грн, а також 3,1 млн грн, $ 320 тис. і € 240 тис. готівкою.

Відповідно до декларації, у 2015 році Насиров отримав зарплату депутата Верховної Ради (36 тис. грн), а також заробив понад 5 млн грн на продажу рухомого майна та передачу майнових прав. Його дружина отримав за передачу “прав і обов’язків за договором про участь у Фонді фінансування будівництва” понад 4 млн грн, також Глімбовського отримала близько 170 тис. грн зарплати і 11 тис. грн державної матеріальної допомоги.

У власності подружжя вказані чотири автомобілі: Toyota Camry, Range Rover, Toyota Land Cruiser Prado і мотоцикл Harley Davidson FLS TFB 1690 вартістю майже 800 тис. грн. Також Насиров орендує Lexus LS600.
У розділі “Цінне рухоме майно” Насиров і його дружина задекларували 68 об’єктів: предмети мистецтва, антикваріат, годинник, зброя, ювелірні вироби, одяг та інше. Вартість об’єктів не вказана, але відповідно до закону декларуванню підлягають предмети, які коштують більше 121,8 тис. грн (100 мінімальних зарплат на 1 січня 2015 року).

У декларації також зазначено 36 об’єктів нерухомості: будинки, квартири, земельні ділянки. Частина з них знаходиться у власності Насирова та Глімбовської, частина – орендовані. Загальна площа зазначених в декларації ділянок – близько 300 тис. м².

Введення електронного декларування було однією з вимог Європейського союзу для реалізації безвізового режиму з Україною. Термін подачі електронних декларацій минув 30 жовтня.

За вказівку недостовірних даних в е-деклараціях передбачено покарання у вигляді штрафу на суму від 17 до 51 тис. грн або позбавлення волі на строк до двох років.

Читайте також: НАТАЛЯ ВОДЯНОВА РАЗОМ ЗІ ЗНАМЕНИТИМИ ПОДРУГАМИ ВІДВІДАЛА СВОЮ БАБУСЮ

Джерело.

Related Post