fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Суспільство
Національна Рада реформ підтримала концепцію “Нової української школи”

Національна Рада Реформ підтримала концепцію “Нової української школи”.

Крім того, Нацрада рекомендувала парламенту прискорити розгляд у другому читанні Закону “Про освіту”,  а також про інклюзивну освіту.

Про таке рішення Нацради, яке вона прийняла у суботу, 1 квітня, повідомила прес-служба Адміністрації президента України.

У черговому засіданні взяли участь президент Петро Порошенко, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко та Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Відкриваючи засідання, президент Петро Порошено наголосив на тому, що питання освіти – перший пріоритет для реформування держави.

Читайте також: НАУКОВЦІ НАЗВАЛИ НЕОЧІКУВАНУ КОРИСТЬ ВІД АРАХІСУ

“Учасники засідання зійшлися на тому, що в суспільстві накопичився значний попит на реформування саме середньої освіти. Окремої уваги потребує забезпечення рівного доступу до навчання усім, незалежно від соціального статусу, статі, стартових можливостей та індивідуальних особливостей”, – передає прес-служба.

Міністр Гриневич наголосила на необхідності запуску реформи шляхом ухвалення ключового для реформи – Закону “Про освіту”.

Під час засідання Марина Порошенко представила програму “Інклюзивної освіти”, яка покликана допомагати і розвивати дітей. Пілотний проект впровадження інклюзивного середовища вже стартував у 19 школах Запорізької області. Успішні результати проекту спонукали у 2017 році залучити до ініціативи Дніпропетровську, Житомирську та Хмельницьку області.

У прес-службі повідомили, що найближчим часом урядом спільно з уповноваженим президента України з прав дитини будуть розроблені чіткі кроки щодо реформування системи інтернатів.

Чому для втілення “Нової української школи” було запрошено саме фінських освітян? Чи готові морально вчителі та батьки до фактично перезавантаження школи? І скільки це буде коштувати? Про це будемо говорити із Міністром освіти і науки України Лілії Гриневич.

Нагадаємо, що у Міністерстві охорони здоров’я замислились, чи відповідає українська медична освіта світовим стандартам, і вирішили перевірити випускників за тестами американського зразка. Уперше до екзамену додадуть 50 тестових запитань міжнародного зразка. Схожий іспит складають випускники американських медичних вишів.

Джерело.

Related Post