fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Наука
Науковці встановили, чому варто бути оптимістом

Позитив та гарні враження не тільки допоможуть легше пережити “важкі часи”, а й продовжити життя. Дані нового дослідження гарвардських науковців опублікували у виданні American Journal of Epidemiology.

Дослідники проаналізували інформацію про більше ніж 70 тис. американських жінок віком від 58 до 83 років. Відомості про них були зібрані в рамках проекту з моніторингу здоров’я серед медсестер, який проводився з 2004 по 2012 рік.

Жінки відповідали на запитання щодо свого здоров’я та психологічного стану. Розповідали респонденти, як змінювалися їхні погляди на життя протягом останніх восьми років. Крім цього, вони оцінювали рівень свого оптимізму за 24-бальною шкалою.

За останні вісім років у жінок, які демонстрували високі показники оптимізму, ризик смерті від будь-якої причини протягом періоду спостереження був на 29% нижчий. Оптимістки на 52% мали нижчий ризик смерті від інфекції, на 39% – від інсульту, на 38% – від серцевих або респіраторних захворювань, на 16% – від раку.

Результати понад 50 досліджень показали, що при зіткненні з життєвими труднощами оптимісти використовують більш здорові методи для залагодження ситуації, повідомляє The Courier.

Дослідження серед жінок, які вели здоровий спосіб життя, показало, що найоптимістичніші жінки мали на 9% нижчий ризик смерті, ніж песимісти. Тому вчені припускають, що оптимізм знижує рівень холестерину, запалення, підсилює імунітет, уповільнює темпи клітинного старіння.

“Наші нові дані свідчать про те, що ми повинні докладати зусиль, щоб підвищувати оптимізм, бо він пов’язаний з більш здоровою поведінкою і здоровими способами долання життєвих проблем”, – переконаний один із авторів дослідження Ерік Кім.

На думку лікарів і вчених, стан здоров’я людини лише на 10% залежить від медицини, на 20 – від спадковості, на 20 – від навколишнього середовища і на 50% – від нас самих.

Читайте також: ОСАДЧА І ЮРІЙ ГОРБУНОВ СТАЛИ БАТЬКАМИ

Джерело.

Related Post