fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Наука
Науковці встановили, чому варто бути оптимістом

Позитив та гарні враження не тільки допоможуть легше пережити “важкі часи”, а й продовжити життя. Дані нового дослідження гарвардських науковців опублікували у виданні American Journal of Epidemiology.

Дослідники проаналізували інформацію про більше ніж 70 тис. американських жінок віком від 58 до 83 років. Відомості про них були зібрані в рамках проекту з моніторингу здоров’я серед медсестер, який проводився з 2004 по 2012 рік.

Жінки відповідали на запитання щодо свого здоров’я та психологічного стану. Розповідали респонденти, як змінювалися їхні погляди на життя протягом останніх восьми років. Крім цього, вони оцінювали рівень свого оптимізму за 24-бальною шкалою.

За останні вісім років у жінок, які демонстрували високі показники оптимізму, ризик смерті від будь-якої причини протягом періоду спостереження був на 29% нижчий. Оптимістки на 52% мали нижчий ризик смерті від інфекції, на 39% – від інсульту, на 38% – від серцевих або респіраторних захворювань, на 16% – від раку.

Результати понад 50 досліджень показали, що при зіткненні з життєвими труднощами оптимісти використовують більш здорові методи для залагодження ситуації, повідомляє The Courier.

Дослідження серед жінок, які вели здоровий спосіб життя, показало, що найоптимістичніші жінки мали на 9% нижчий ризик смерті, ніж песимісти. Тому вчені припускають, що оптимізм знижує рівень холестерину, запалення, підсилює імунітет, уповільнює темпи клітинного старіння.

“Наші нові дані свідчать про те, що ми повинні докладати зусиль, щоб підвищувати оптимізм, бо він пов’язаний з більш здоровою поведінкою і здоровими способами долання життєвих проблем”, – переконаний один із авторів дослідження Ерік Кім.

На думку лікарів і вчених, стан здоров’я людини лише на 10% залежить від медицини, на 20 – від спадковості, на 20 – від навколишнього середовища і на 50% – від нас самих.

Читайте також: ОСАДЧА І ЮРІЙ ГОРБУНОВ СТАЛИ БАТЬКАМИ

Джерело.

Related Post