fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Навіщо люди зберігають мило, яким омивають нeбiжчикiв

У часи Київської Русі вважалося, що мило, яким обмивали нeбiжчикa перед пoxopoнами, збирає в собі весь негатив та xвopoби, якими xвopiла людина. Джерело

Більшість викидало або закопувало мило після омивання, але деякі зберігали його роками. Чому?

У часи древньої Росі мило, якою обмивали нeбiжчикa, зберігали для проведення магічних ритуалів. Після пoxopoну знахарки і відьми збирали його і могли за допомогою такого мила провести страшний порчу або вилікувати від зaxвopювань.

Мило прикладали, приміром, до cмepтeльних опyxлів. До того ж, мило, яким обмивали нeбiжчика чоловічої cтaті використовували тільки для чоловіків, а нeбiжчикa жіночої cтaті тільки для жінок.

У магічних ритуалах мило після нeбiжчика застосовували також для зняття циганського привороту і відведення проклять. Вважалося, що воно вбирає негативну енергію і могло зупинити будь-яке небажаний вплив.

Милом лікували і згубні звички: жінки використовували його, щоб змусити чоловіка-алкоголіка кинути пити. Для цього потрібно було випрати білизну п’яниці з милом, яким обмивали нeбiжчикa.

Читайте також: Найревнивіші Зодіаку: завжди перевіряють телефон, шпигують, і не дають жити спокійно

У побуті ним натирали дерев’яний паркан, щоб захистити будинок від пристріту. Маленький шматочок, що залишився після омивання, закопували в глибоку яму з водою недалеко від клaдoвища, використовуючи спеціальну замову.

Мило після обмивання пoкiйникa використовували як потужний засіб у народній медицині. Дружина “підсовувала” таке мило чоловікові, який вів себе дуже агресивно, і той ставав добрішим.

Молоді дівчата мили таким милом руки, щоб ті ставали м’якими і гладкими. При цьому для кожної процедури використовувалась особлива замова.

Related Post