fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Навушники-вбивці: модні гаджети все частіше стають причиною смерті

У Києві молодий хлопець потрапив під потяг, тому що нічого не чув через гучну музику. І це вже друга подібна смерть з початку року. За рік їх кількість йде на десятки.

Від музики не відмовляється, але слухає її тепер на половину гучності киянка Олена. Життя, каже, навчило. Тому що через навушники колись ледь не втратила ноги.

“Років сім тому, у мене гучність була десь 90%, йшла у дворі, і водій не впорався з керуванням”, – розповідає Олена.

Костянтин знає про навушники все. Каже, зараз найбільше розкуповують вакуумні.

Олексій якраз прийшов за такими. Пояснює: потрібні для роботи.

“Якщо в приміщенні сидіти, де мені нічого не загрожує, чудово. Вони блокують зовнішній звук навіть на малій гучності”, – зазначив Олексій.

Однак безпечні для міських прогулянок виявилися ті, що в народі звуться вкладиші. Прості і дешеві. Тому що погано прилягають до вуха, але можуть врятувати життя.

У них менша звукоізоляція, тому вони не так поширені. Зараз мало таких варіантів.

А ще – фахівці нагадують – безпечна для людини гучність – 40 децибел. При 60 ви вже не почуєте автомобіль, який буде їхати від вас на відстані метра, а при 90 – поїзда.

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми “События” на каналі “Україна”.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПОДЕШЕВШАЮТЬ ДЕЯКІ ЛІКИ

Джерело.

 

Related Post