fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Назвали переможця других теледебатів Клінтон-Трамп

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон стала лідером других теледебатів.

Відповідне опитування провів телеканал CNN.

Свої голоси Клінтон віддали 57% глядачів. Її опонент, республіканець Дональд Трамп, отримав 34% підтримки.

При цьому, як пише видання, Трамп перевершив всі очікування.

Читайте також: У ПОТЯГАХ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ ПІР’ЯНИХ ПОДУШОК: ЯК ЗМІНИТЬСЯ “УКРЗАЛІЗНИЦЯ”

Як відомо, 9 жовтня в США відбулися другі теледебати кандидатів у президенти Хілларі Клінтон та Дональда Трампа. Висуванці спочатку відмовилися потиснути одне одному руки. У процесі лунали взаємні звинувачення. Однак потім Клінтон заявила, що з повагою ставитися до дітей Трампа і вважає їх неймовірними. Трамп у свою чергу назвав Клінтон бійцем, який не здається.

Після перших дебатів за Клінтон віддали свої голоси 62%, а за Трампа – 27% глядачів.

Джерело.

Related Post