fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Названа жінка року за версією Billboard

Журнал присудив це звання Мадонні

До своїх 58 років Мадонна встигла отримати безліч нагород. Тепер же скарбничка здобутків співачки поповнилася і ще одним званням – артистка була названа жінкою року за версією журналу Billboard, передає “Сплетник”.

За словами креативного директора The Hollywood Reporter-Billboard Media Group Дженіс Міна, Мадонна удостоєна такої нагороди за її творчі здібності та музичні досягнення, вплив яких вже давно поширюється не тільки на музичну індустрію.

“Мадонна відноситься до числа тих художників, чиї кар’єра і вплив виходять за рамки музичного бізнесу. Її креативне бачення, інновації та філантропічна діяльність надихають сотні мільйонів людей по всьому світу. Вона є важливою фігурою в феміністичному русі і використовує свій вплив, щоб змінити погляд на жінок і їх сексуальність, а також домогтися рівноправності”, – говорить Мін.

Свою нагороду Мадонна отримає вже в грудні на церемонії Women in Music журналу Billboard. У минулому році звання “Жінка року” була удостоєна Леді Гага.

Читайте також: Тоня Матвієнко оригінально привітала свою знамениту мати з днем народження (відео)

Джерело

Related Post