fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
Названо найбільш процвітаюча країна в світі

Україна в цьому році опинилась на 107 місці в списку зі 149 країн.

Найбільш процвітаючою країною світу в 2016 році стала Нова Зеландія. Про це повідомляє Business Insider з посиланням на британську організацію Legatum Institute, яка щорічно складає рейтинг Prosperity Index.

Згідно з даними британців, Норвегія, протягом семи років лідирувала в топ-листі Legatum, опустилася на друге місце. Вона поступилася Новій Зеландії за всіма критеріями, крім рівня освіти, безпеки та екології.

При цьому третє місце дісталося Фінляндії, яку визнали найкращою за ефективністю влади, рівню розвитку демократії і гарантіям верховенства закону.

Швейцарія посіла четверте місце. Вона виявилася лідером в галузі освіти. За нею йдуть Канада, Австралія, Нідерланди, Швеція та Данія.

Варто зазначити, що Великобританія, яка раніше перебувала на 15-му місці, поліпшила свої показники і тепер замикає першу десятку.

Україна в цьому році виявилася на 107 місці.

При складанні рейтингу в Legatum Institute враховують 104 фактори, які характеризують процвітання 149 країн. В їх число входять не тільки валовий національний продукт на душу населення, рівень зайнятості та інші економічні показники, але і кількість мобільних телефонів, рівень дитячої смертності, віра громадян у чесність виборів і інші дані, що дозволяють судити про ситуацію в країні.

Читайте також: ЯНА СОЛОМКО ЗРОБИЛА ТАТУЮВАННЯ НА ЗНАК ПРОТЕСТУ

Джерело.

Related Post