fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Світ
Не будемо братами: Дніпро розірвав стосунки з російськими містами

Дніпро з сьогоднішнього дня припиняє побратимські стосунки з містами РФ. Таке рішення було прийнято депутатами Дніпровської міськради на 13 черговій сесії. Більшістю в 33 голоси співпрацю з містами держави-агресора було припинено.

Раніше Дніпро був у побратимських стосунках з Красноярськом (Красноярський край), Самарою і Улан-Уде (Республіка Бурятія). Припинення співпраці стосується торговельно-економічної та культурної сфери, а також науки й техніки.

Також Дніпро не братиме участь у заснуванні Об’єднання юридичних осіб “Євразійський союз міст-побратимів “Україна-Байкал”.

Читайте також: У Раді пропонують заборонити назви «ДНР» і «ЛНР»

Джерело

Related Post