fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Здоров'я
Не мерзни: які продукти замінять опалення

Виявляється, зігріваючими бувають не лише напої, але й їжа.

Які продукти потрібно додати в раціон, щоб зберегти тепло сирої та вітряної осені.

Гострі спеції

Їжа, приправлена спеціями, подразнює харчові рецептори, змушує кров швидше рухатись по судинах, тим самим ми зігріваємося зсередини.

М’ясо

Його обов’язково їсти в осінню і зимову пори року. Холод діє на нас як подразник, і ми відчуваємо стрес. М’ясо допомагає мінімізувати цей ефект завдяки амінокислоті триптофан. Тому воно вважається “теплою” їжею.

Тушковані овочі

Самі по собі овочі є нейтральними продуктами. Але під впливом термічної обробки вони стають зігріваючими. Тушковані овочі добре засвоюються організмом і дають багато тепла.

Вершкове масло

Хоча це і калорійний продукт, але невелику кількість все ж можна собі дозволити. Якраз через високий вміст калорій цей продукт допомагає нормалізувати енергетичний баланс організму та регулює віддачу тепла.

Бобові

Це джерело натурального білка. Вони необхідні нам для отримання енергії та активної роботи. А саме це допомагає нам відчувати себе зігрітими і в тонусі. Тому бобові теж необхідно включати у свій осінній раціон харчування.

Імбирний чай

Він допомагає зігрітися, розганяє обмін речовин і налагоджує травлення. Напій корисно пити увечері перед сном, і ви не лише будете зігріті, а й здорові.

Читайте також: Як схуднути уві сні: медики розкрили секрет

Джерело

Related Post