fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
поради
Не переварюйте! І ось чому:

Варені в круту яйця ми використовуємо в багатьох стравах, салатах. Але перевареним цей продукт несе загрозу нашому здоров’ю! Справа ось у чому.

Мало хто заморочується з тим, як довго їх потрібно готувати. А даремно.

Особливо, якщо в результаті потрібно просто зварені круто яйця, як правило, хвилини не рахують і яйця варяться на око. І ось в такій ситуації великий ризик яйця переварити, що загрожує неприємними наслідками для здоров’я.

Справа ось у чому: під час варіння яєць відбувається вивільнення сірководню. Це токсичний газ, який може потрапити в білок. А в білку яйця є сірка. При поєднанні з воднем вона утворює токсичний газ.

По мірі нагрівання оболонки яйця сірководень проникає всередину продукту. У жовтку міститься залізо, яке при взаємодії з сірководнем призводить до появи сульфідів. Отже, чим довше вариться яйце, тим їх більше. Сульфіди надають жовтку зеленуватий колір.

Тому після варіння рекомендують відразу ж занурювати яйце в холодну воду, щоб запобігти таке потрапляння. І все ж варто засікати час для варіння яєць.

Переварені яйця – токсичні, і можуть стати причиною отруєння.

Джерело

Related Post