fbpx
Breaking News
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Поки теревеніла з подружками, які зайшли несподівано на каву, приготувала це сирно-шоколадно-цитринове диво. Смак приголомшив навіть мене – така вийшла насолода!
Здоров'я
Не поєднуйте ці продукти з ліками! Медики назвали продукти, несумісні з ліками

Мало хто знає про те, що ліки можуть погано поєднуватися з деякими стравами і окремими продуктами.

Малина

Наприклад, заявляють вчені, прийом жарознижуючих препаратів на основі аспірину або ібупрофену виключає вживання малини в свіжому або консервованому вигляді. Пояснюється це тим, що в цій ягоді вже міститься саліцилова кислота.

Грейпфрут

Грейпфрут не можна їсти, якщо пацієнт проводить терапію по зниженню xoлестеринy в кpoві за допомогою ліків. Були зафіксовані кілька летальних випадків людей через те, що вони вживали ліки і грейпфрут. Грейпфрут найкраще вживати в їжу поза будь-якої терапії, тому що ягода може змінити процес всмоктування активних речовин ліків і знизити їх ефективність.

Молоко

Під забороною опинилося і молоко, яке нерідко пропонували пити під час застуди та додавати до нього мед. Вся справа в тому, що молоко багате кальцієм, який при взаємодії з активними речовинами ліків може випадати в осад і кристалізуватися, утворюючи камінці в нирках. Також молоко несумісне з антибіотиками.

Брокколі, шпинат і листя салату

Кpoвopoзріджyючi засоби погано поєднуються і стають небезпечними для здоров’я людини, якщо в раціоні харчування є броколі, шпинат і листя салату. При цьому калина, чорноплідна горобина, суниця і буряк погано поєднуються з препаратами, які знижують тиск, посилюючи дію таблеток в рази.

Джерело 

Related Post