fbpx
Події
Не витримало серце: мешканець Хмельниччини помер через кредит, якого не оформляв

Олегу Волянському, пенсіонеру із Хмельниччини, ще у 2012 році прийшло повідомлення із банку, в якому наполегливо просили повернути кредит у сумі майже 60 тисяч гривень. Від такої новини волосся стало дибки і у чоловіка, і у його дружини.

Подружжя живе більш ніж скромно – стара сільська хата, таке-сяке господарство, кури, качки, свині та кілька соток городу. Але, кажуть, звикли усе життя розраховувати лишена свої сили. Тож ніколи про жодні кредити й не думали.

Лист із банку став для них, наче грім серед ясного неба. А тоді пригадали, 2007-го у чоловіка на залізничному вокзалі вкрали паспорт. Того ж дня він звернувся до поліції і паспортного столу. З часом отримав новий документ.

Дізнавшись про кредит, чоловік приїхав до банку, написав заяву і попросив розібратися. Але згодом дізнався, що в його викрадений паспорт шахраї вклеїли іншу фотографію і оформили кредит – подружжя власними очима побачило кредитну справу.

В банку ж лише знизали плечима. А за півроку чоловікові принесли виклик до суду з вимогою повернути вже 70 тисяч гривень.

Дружина пана Олега Валентина Волянська каже, що до останнього вірили, що виграють суд, адже шахрайство видно неозброєним оком: кредит оформили на паспорт із приклеєним фото, а картку видали взагалі третій особі. Окрім того, були й довідки про до ходи, яких Олег Волянський не мав, бо не працював, а був інвалідом.

Врешті, вердикт суду – негайно виплатити борг, став фатальним. Чоловіка поховали у день його народження. Йому виповнилося б 47 років. Його син тоді був у зоні АТО.

Читайте також: Одягаючи навіть нові речі ви ризикуєте підхопити небезпечну недугу

Після смерті чоловіка експертизи встановили – підпис у банківських документах не Олега, потім була апеляція, яка скасувала рішення суду і списала борг.

Відтоді минуло три роки. Однак жодна людина, причетна до смерті чоловіка, не покарана. Керівництво банку у всьому звинувачує суддю, котра розглядала справу. Але її зараз на роботі немає – вона на лікарняному, сказали журналістам у Городоцькому районному суді Хмельницької області. Окрім того, знайшлося багато людей, які теж постраждали внаслідок судочинства цієї судді – кажуть, вона «спеціалізується» на розслідуванні шахрайських кредитів.

У поліції області пояснюють, що розшукують шахраїв, котрі оформили кредит на Олега Волянського. Натомість розслідування гальмує саме керівництво банку.

Джерело.

Related Post

facebook