fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
рецепти
Не знаю як ви, але я майонез в магазині не купую вже багато років. Готую його за дуже простим рецептом. Виходить ідеальний смак!

Не знаю як ви, але я майонез в магазині не купую вже багато років. Готую його за дуже простим рецептом. Виходить ідеальний смак! За матеріалами

Зберігається 3-4 тижні!

Важливо: всі продукти повинні бути кімнатної температури!

Складові:

молоко – 150 мл.

лимонний сік – 3 ст. л. (або 6% оцет 2 ст. л.).

олія – 300 мл.

цукор – 1 ч. л.

гірчиця – 1 ч. л.

сіль – 1/2 ч. л.

Читайте також:В ОДИН ПРЕКРАСНИЙ ДЕНЬ Я ВСЕ-ТАКИ НЕ ВИТРИМАЛА, ВЗЯЛА СЕРЕД НОЧІ ЙОГО СМАРТФОН І ПРИКЛАЛА ДО ВКАЗІВНОГО ПАЛЬЦЯ. Я НЕ ОСОБЛИВО ВНИКАЛА В ЛИСТУВАННЯ. МЕНІ ВИСТАЧИЛО БУКВАЛЬНО КІЛЬКОХ СЛІВ. У НЬОГО БУЛА КОХАНКА АРИНА, І ДО ЦЬОГО ЖИТТЯ МЕНЕ ТОЧНО НЕ ГОТУВАЛО. ВІН ЗІЗНАВАВСЯ ЇЙ У КОХАННІ, А Я ЛИШЕ КОВТАЛА СЛЬОЗИ І ПРОДОВЖУВАЛА ВЧИТУВАТИСЯ В ТАКІ СХВАЛЬНІ СЛОВА ЧУЖОЇ ЖІНКИ

приготування:

Збuваємо занурювальним блендером 150 мл молока і 300 мл рафінованої олії, через 30 секунд додаємо: цукор, сіль і гірчицю.

Вливаємо лимонний сік або оцет, збuваємо ще 30 секунд.

Такий майонез зберігається в холодильнику довше, ніж будь-який інший домашній майонез, близько 3-4 тижнів.

Смачного!

Related Post