fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Наука
Недосипання змінює імунітет – вчені

Американські вчені виявили, що чим менше людина спить, тим частіше застуджується.

Через недосипання імунітет слабне і ймовірність підхопити застуду зростає в 4 рази.

Це стосується тих, хто спить 6 або менше годин на добу, стверджують науковці. При цьому, якщо на сон відводиться 7 і більше годин, людина схильна до вірусів менше.

Фахівці Університету у Піттсбурзі обстежили 164 добровольця, опитали людей про особливості їхнього способу життя. На завершальному етапі всім учасникам ввели в ніс за допомогою крапель вірус ГРВІ. Згодом кожен день протягом тижня в учасників експерименту відбирали зразки слизу з носа, щоб визначити, чи заразились вони.

Виявилось, кількість заражених, які спали менше 6 годин, була в 4 рази більшою, ніж тих, хто мав повноцінний сон.

Наголошують, що ні вік, ні рівень стресу, ні куріння не грають такої ролі у схильності до простудних захворювань, як постійне недосипання. Тому науковці рекомендують здоровий сон для профілактики застуди.

Раніше вчені виявили, що постійне недосипання призводить до неврозу, зайвих сантиметрів на талії, проблем із серцем та діабету.

Читайте також: ЛІКАРНЯНІ ТА ДЕКРЕТНІ: СКІЛЬКИ ОТРИМАЮТЬ УКРАЇНЦІ В 2017 РОЦІ

Джерело.

Related Post