fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Негода в Україні: оновлено список доріг, на яких обмежено рух

Через нагоду в Україні станом на вечір 7 січня обмеження руху транспорту діє лише в чотирьох областях: Кіровоградській, Миколаївській, Одеській та Херсонській.

Про це повідомляє Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України.

На Одещині ситуація виглядає так:

– на а/д М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ з 17-го до 56 кілометру обмежено рух для всіх видів транспорту;

– рух вантажних транспортних засобів і пасажирського транспорту обмежено на автомобільних дорогах загального користування.

– а/д М-15 Одеса-Рені з 84-го до 306 кілометру (від повороту до села Монаші до Рені) – заборонено рух для всіх видів транспорту.

– заборонено рух для всіх видів транспорту на автодорогах Білгород-Дністровського, Саратського, Татарбунарського Кілійського, Ізмаїльського, Ренійського районів.

Також у Кіровоградські області та на Миколаївщині заборонено рух для всіх видів транспорту на автомобільних дорогах загального користування.

Крім того, на Херсонщині обмежено рух вантажних транспортних засобів на автодорозі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ від 177-го до 207 кілометру (від межі з Миколаївською областю до міста Херсон).

Читайте також: СОБАКИ НА СМЕРТЬ ЗАГРИЗЛИ ЧОЛОВІКА НА КИЇВЩИНІ

Джерело.

Related Post