fbpx
Суспільство
Нехай свекруха сама дітей свого сина виховує, а я собі нових нapoджу

У сестри моєї зовсім дах поїхав. Не так давно, вона дізналася що її чоловік завів роман на стороні. Було бурхливе з’ясування відносин, в результаті якого чоловік сестри зібрав речі і відчалив до коханки.

Сестру переклинило, що не по своїй волі чоловік її покинув. Ага, і зраджував під дулом пістолета, мабуть.

Вона на повному серйозно вбила собі в голову, що чоловік не винен і почала шукати винних. Винними виявилися я, наша мама і свекруха сестри.

Ми, негідниці такі, відмовлялися цілодобово сидіти з дітьми сестри, щоб вона приводила себе в порядок і налагоджувала відносини з чоловіком. Ось прямо так і заявила, що все, що відбулося – наша вина.

А раз винуваті знайдені, то і виправляти злодіяння належить винуватим. Тобто – нам. Сестра кілька тижнів мені надзвонювала і вимагала, щоб я пішла до її чоловіка, відірвала його від коханки і повернула його до неї додому.

А якщо я цього не зроблю, то все кари небесні впадуть на мою безсоромну голову. І, якщо на мене вона ніяк не могла вплинути, то обох бабусь своїх дітей вона доводила по крупному. Ця ненормальна вимагала з них того, що і з мене: повернути її чоловіка.

І, якщо вони цього не зроблять, то ніколи не побачать онуків. Вона навчила племінників зателефонувати бабусям і сказати в трубку: – Скоро ти станеш мені чужий тіткою і я тебе забуду. Мама вже звикла до витівок сестри і не звертала на неї уваги. А от свекруха сестри була просто в тихому жаху від своєї невістки.

Ось особисто мене анітрохи не дивує, що чоловік її покинув. Я б, на його місці, взагалі б з нею зв’язуватися не стала, від гріха подалі.

Читайте також: ПОКИ Я БУВ У ВІДРЯДЖЕННІ, БАТЬКИ ВИГНАЛИ МОЮ ДРУЖИНУ І ДОЧКУ З ДОМУ

Свекруха сестри стала записувати телефонні розмови зі своєю невісткою, плануючи забрати у неї дітей. А розмови там були – мама не горюй: і погрози, і безглузді вимоги, і що дітей вона спеціально знищить.

Одним словом – жах. Свекруха сестри цілком справедливо вважала, що ця неадекватна особа не в змозі нормально виховувати дітей. У цьому я з нею повністю згодна.

Останньою краплею стало те, що сестра залишила дітей вдома самих, сказавши їм що вона пішла «відбирати тата у поганій тітки».

Старший племінник подзвонив бабусі, коли зголоднів, та одразу примчала і викликала рятувальників. Паралельно з цим зателефонувавши до органів опіки і поліцію.

Свекруха забрала дітей до себе. Сестра пропала. Чоловік сестри клявся, що до них вона не приходила, що ні він, ні його жінка її в очі не бачили.

Вчора, через 3 дня, вона з’явилася, та не одна. Заміж вона зібралася. За колишнього чоловіка коханки свого чоловіка. Вбила в свою качан, що тим самим всім помститься.

Дітей навіть відвідати не пішла – каже: – Нехай свекруха сама дітей свого сина виховує, а я собі нових народжу.

Взагалі не розумію, що в голові у людини твориться. Мені соромно, що у мене така сестра.

Джерело.

Related Post

facebook