fbpx
Здоров'я
Неймовірні властивості лимонного соку для здоров’я і краси тіла

Додати лимонний сік можна в овочевий салат, а також в страви з птиці і риби.

Лимонний сік — прекрасна приправа. Він зробить смак будь-якої страви більш цікавим, свіжим, соковитим і незабутнім. Додати лимонний сік можна в овочевий салат, в страви з птиці і риби, у всілякі закуски і навіть десерти.

Отже, запам’ятайте найнеймовірніші властивості лимонного соку:

  • Сяюча шкіра

Лимонний сік містить в своєму складі велику кількість вітамінів і мінералів, корисних для нашої шкіри.

Читайте також: ЯКИЙ МЕД НАКОРИСНІШИЙ: П’ЯТЬ КРАЩИХ СОРТІВ

  • Anti-age ефект

Вітамін С, який у великих кількостях міститься в лимонах, захищає організм від окислювального стресу, тим самим сповільнюючи процеси старіння. Вода з соком лимона вранці — найкращий еліксир молодості.

  • Свіже дихання

Застава свіжого дихання — кілька крапель лимонного соку. Додайте їх в звичайну воду і використовуйте такий напій для полоскання порожнини рота.

  • Заряд бадьорості

Лимонний сік чудово бадьорить. Додайте кілька крапель в салат або в запечену рибу та оцініть заряд бадьорості, який прийде до вас разом з ситістю.

  • Апетит під контролем

Лимон — цінне джерело харчового волокна під назвою «пектин». Потрапляючи в організм разом з водою, пектин збільшується в розмірах і заповнює собою шлунок, тим самим сприяючи більш швидкому насиченню. М’яке очищення організму

Той же самий пектин прекрасно справляється і з іншою функцією — м’яке очищення організму. Він вбирає в себе і виводить з організму всі шкідливі шлаки і токсини.

  • Гарне травлення

Якщо у вашому раціоні буде присутній лимонний сік, то робота травної системи стане помітно краще. З організму будуть виводитися шлаки і токсини, апетит буде під контролем, а шлунково-кишковий тракт з легкістю впорається зі своїми завданнями.

  • Профілактика oнкoлoгiї

Ще одна важлива властивість лимонного соку — здатність протистояти paкy. Корисна в цих цілях і цедра лимона, в якій міститься велика кількість цінних ефірних масел і антиоксидантів. Цедру також можна використовувати в кулінарії: натріть її і додайте в салат, десерт, друге або навіть перша страва.

Джерело.

Related Post

facebook